09.09.2023
19:00
|
SG Hainburg:Dreieich II |
33:17
|
10.09.2023
15:00
|
SG Bruchköbel:TSG Bürgel II |
24:20
|
10.09.2023
15:30
|
TV Flieden:SG Dietesheim/M |
31:17
|
10.09.2023
16:00
|
HSG Preagberg:Rodg/N. -Roden II |
23:30
|
10.09.2023
16:00
|
Langenselbold II:SV Fischborn |
15:22
|
10.09.2023
16:00
|
HSG Oberhessen:Altenhaßlau |
23:23
|
15.09.2023
19:30
|
SG Dietesheim/M:Langenselbold II |
20:20
|
16.09.2023
15:00
|
Rodg/N. -Roden II:TV Flieden |
36:27
|
17.09.2023
14:00
|
Dreieich II:HSG Oberhessen |
20:23
|
17.09.2023
16:00
|
Altenhaßlau:SG Bruchköbel |
13:25
|
17.09.2023
17:30
|
TSG Bürgel II:HSG Preagberg |
24:28
|
17.09.2023
18:00
|
SV Fischborn:SG Hainburg |
23:24
|
23.09.2023
15:00
|
HSG Oberhessen:SV Fischborn |
31:25
|
23.09.2023
17:00
|
Langenselbold II:SG Hainburg |
18:22
|
23.09.2023
17:30
|
SG Dietesheim/M:Rodg/N. -Roden II |
25:25
|
23.09.2023
17:30
|
SG Bruchköbel:Dreieich II |
36:14
|
23.09.2023
17:45
|
TV Flieden:TSG Bürgel II |
31:23
|
24.09.2023
16:00
|
HSG Preagberg:Altenhaßlau |
34:21
|
30.09.2023
14:30
|
Rodg/N. -Roden II:Langenselbold II |
28:24
|
30.09.2023
17:30
|
SG Hainburg:HSG Oberhessen |
30:28
|
30.09.2023
17:45
|
TV Flieden:Altenhaßlau |
33:23
|
01.10.2023
12:15
|
TSG Bürgel II:SG Dietesheim/M |
23:25
|
01.10.2023
14:00
|
Dreieich II:HSG Preagberg |
17:25
|
01.10.2023
18:00
|
SV Fischborn:SG Bruchköbel |
19:33
|
07.10.2023
17:30
|
SG Dietesheim/M:Altenhaßlau |
21:28
|
07.10.2023
19:30
|
Langenselbold II:HSG Oberhessen |
17:22
|
08.10.2023
16:00
|
HSG Preagberg:SV Fischborn |
35:32
|
08.10.2023
18:00
|
Rodg/N. -Roden II:TSG Bürgel II |
35:26
|
14.10.2023
17:00
|
SG Hainburg:HSG Preagberg |
23:24
|
14.10.2023
18:00
|
SV Fischborn:TV Flieden |
24:32
|
14.10.2023
19:00
|
TSG Bürgel II:Langenselbold II |
31:23
|
14.10.2023
19:30
|
Dreieich II:SG Dietesheim/M |
24:24
|
14.10.2023
19:30
|
HSG Oberhessen:SG Bruchköbel |
24:27
|
15.10.2023
16:00
|
Altenhaßlau:Rodg/N. -Roden II |
37:36
|
21.10.2023
17:30
|
SG Dietesheim/M:SV Fischborn |
16:25
|
21.10.2023
17:45
|
TV Flieden:SG Hainburg |
35:29
|
22.10.2023
15:30
|
TSG Bürgel II:Altenhaßlau |
32:24
|
22.10.2023
16:00
|
HSG Preagberg:HSG Oberhessen |
27:28
|
22.10.2023
16:00
|
Langenselbold II:SG Bruchköbel |
9:27
|
28.10.2023
17:45
|
TV Flieden:Dreieich II |
1:0
|
04.11.2023
17:00
|
SG Hainburg:SG Dietesheim/M |
22:26
|
04.11.2023
17:00
|
SV Fischborn:Rodg/N. -Roden II |
23:34
|
04.11.2023
19:30
|
Dreieich II:TSG Bürgel II |
26:32
|
05.11.2023
15:00
|
SG Bruchköbel:HSG Preagberg |
31:25
|
05.11.2023
16:00
|
Altenhaßlau:Langenselbold II |
27:23
|
05.11.2023
16:00
|
HSG Oberhessen:TV Flieden |
25:29
|
11.11.2023
15:30
|
SG Dietesheim/M:HSG Oberhessen |
24:24
|
11.11.2023
16:45
|
TSG Bürgel II:SV Fischborn |
33:34
|
11.11.2023
17:45
|
TV Flieden:SG Bruchköbel |
22:29
|
11.11.2023
19:30
|
Rodg/N. -Roden II:SG Hainburg |
34:19
|
12.11.2023
16:00
|
Altenhaßlau:Dreieich II |
23:13
|
12.11.2023
16:00
|
HSG Preagberg:Langenselbold II |
34:17
|
18.11.2023
15:30
|
HSG Oberhessen:Rodg/N. -Roden II |
18:23
|
18.11.2023
16:00
|
SG Bruchköbel:SG Dietesheim/M |
30:16
|
18.11.2023
17:00
|
SG Hainburg:TSG Bürgel II |
23:16
|
18.11.2023
19:00
|
Langenselbold II:Dreieich II |
14:28
|
19.11.2023
16:00
|
HSG Preagberg:TV Flieden |
32:28
|
19.11.2023
18:00
|
SV Fischborn:Altenhaßlau |
22:21
|
25.11.2023
16:45
|
TSG Bürgel II:HSG Oberhessen |
29:23
|
25.11.2023
17:00
|
Rodg/N. -Roden II:SG Bruchköbel |
37:24
|
25.11.2023
17:30
|
Altenhaßlau:SG Hainburg |
26:19
|
25.11.2023
17:30
|
Dreieich II:SV Fischborn |
26:30
|
25.11.2023
17:30
|
SG Dietesheim/M:HSG Preagberg |
18:24
|
25.11.2023
17:45
|
TV Flieden:Langenselbold II |
33:16
|
02.12.2023
15:30
|
SG Dietesheim/M:TV Flieden |
22:25
|
02.12.2023
16:00
|
Altenhaßlau:HSG Oberhessen |
29:21
|
02.12.2023
17:00
|
Rodg/N. -Roden II:HSG Preagberg |
26:24
|
03.12.2023
14:00
|
Dreieich II:SG Hainburg |
24:34
|
03.12.2023
15:30
|
TSG Bürgel II:SG Bruchköbel |
20:29
|
03.12.2023
18:00
|
SV Fischborn:Langenselbold II |
23:16
|
09.12.2023
17:00
|
SG Bruchköbel:Altenhaßlau |
30:14
|
09.12.2023
17:30
|
SG Hainburg:SV Fischborn |
22:21
|
09.12.2023
17:45
|
TV Flieden:Rodg/N. -Roden II |
25:26
|
10.12.2023
16:00
|
HSG Preagberg:TSG Bürgel II |
32:28
|
10.12.2023
16:00
|
HSG Oberhessen:Dreieich II |
25:23
|
16.12.2023
17:00
|
Rodg/N. -Roden II:Dreieich II |
30:19
|
16.12.2023
19:30
|
Langenselbold II:SG Dietesheim/M |
21:19
|
17.12.2023
16:00
|
SG Bruchköbel:SG Hainburg |
29:11
|
21.01.2024
12:00
|
Dreieich II:SG Bruchköbel |
19:28
|
21.01.2024
14:00
|
Rodg/N. -Roden II:SG Dietesheim/M |
44:26
|
21.01.2024
15:30
|
TSG Bürgel II:TV Flieden |
34:30
|
21.01.2024
16:00
|
SG Hainburg:Langenselbold II |
30:27
|
21.01.2024
18:00
|
Altenhaßlau:HSG Preagberg |
29:34
|
27.01.2024
16:00
|
Altenhaßlau:TV Flieden |
30:32
|
27.01.2024
16:00
|
HSG Preagberg:Dreieich II |
36:20
|
27.01.2024
17:30
|
SG Dietesheim/M:TSG Bürgel II |
21:18
|
27.01.2024
17:30
|
HSG Oberhessen:SG Hainburg |
18:31
|
27.01.2024
19:00
|
SG Bruchköbel:SV Fischborn |
33:21
|
27.01.2024
19:30
|
Langenselbold II:Rodg/N. -Roden II |
20:42
|
03.02.2024
17:00
|
SG Hainburg:SG Bruchköbel |
21:30
|
03.02.2024
17:30
|
HSG Oberhessen:Langenselbold II |
32:16
|
03.02.2024
18:00
|
Altenhaßlau:SG Dietesheim/M |
24:24
|
03.02.2024
19:00
|
SV Fischborn:HSG Preagberg |
22:31
|
04.02.2024
16:00
|
Dreieich II:TV Flieden |
23:26
|
04.02.2024
17:30
|
TSG Bürgel II:Rodg/N. -Roden II |
25:36
|
17.02.2024
17:00
|
SG Bruchköbel:HSG Oberhessen |
38:16
|
17.02.2024
17:30
|
SG Dietesheim/M:Dreieich II |
24:21
|
17.02.2024
17:45
|
TV Flieden:SV Fischborn |
28:29
|
17.02.2024
18:00
|
Langenselbold II:TSG Bürgel II |
22:26
|
18.02.2024
16:00
|
Rodg/N. -Roden II:Altenhaßlau |
29:25
|
18.02.2024
16:00
|
HSG Preagberg:SG Hainburg |
25:23
|
24.02.2024
17:00
|
SG Hainburg:TV Flieden |
1:0
|
24.02.2024
18:00
|
Altenhaßlau:TSG Bürgel II |
25:25
|
24.02.2024
19:30
|
HSG Oberhessen:HSG Preagberg |
19:27
|
25.02.2024
15:00
|
SG Bruchköbel:Langenselbold II |
39:7
|
25.02.2024
16:00
|
Dreieich II:Rodg/N. -Roden II |
27:30
|
25.02.2024
18:00
|
SV Fischborn:SG Dietesheim/M |
20:31
|
02.03.2024
19:30
|
SV Fischborn:HSG Oberhessen |
22:31
|
09.03.2024
17:00
|
Langenselbold II:Altenhaßlau |
18:30
|
09.03.2024
17:30
|
SG Dietesheim/M:SG Hainburg |
20:17
|
09.03.2024
17:45
|
TV Flieden:HSG Oberhessen |
19:29
|
10.03.2024
16:00
|
Rodg/N. -Roden II:SV Fischborn |
35:23
|
10.03.2024
16:00
|
HSG Preagberg:SG Bruchköbel |
19:29
|
10.03.2024
17:00
|
TSG Bürgel II:Dreieich II |
26:26
|
16.03.2024
17:00
|
SG Hainburg:Rodg/N. -Roden II |
14:22
|
16.03.2024
18:00
|
SV Fischborn:TSG Bürgel II |
26:18
|
16.03.2024
19:30
|
HSG Oberhessen:SG Dietesheim/M |
25:26
|
17.03.2024
14:00
|
Dreieich II:Altenhaßlau |
26:25
|
17.03.2024
15:00
|
SG Bruchköbel:TV Flieden |
-:- |
17.03.2024
18:00
|
Langenselbold II:HSG Preagberg |
21:34
|
23.03.2024
15:30
|
SG Dietesheim/M:SG Bruchköbel |
16:24
|
23.03.2024
16:00
|
Altenhaßlau:SV Fischborn |
16:32
|
23.03.2024
17:00
|
Rodg/N. -Roden II:HSG Oberhessen |
27:25
|
23.03.2024
17:45
|
TV Flieden:HSG Preagberg |
26:26
|
24.03.2024
14:00
|
Dreieich II:Langenselbold II |
27:21
|
24.03.2024
15:15
|
TSG Bürgel II:SG Hainburg |
24:22
|
13.04.2024
15:00
|
Langenselbold II:TV Flieden |
-:- |
13.04.2024
15:30
|
HSG Oberhessen:TSG Bürgel II |
-:- |
13.04.2024
17:00
|
SG Hainburg:Altenhaßlau |
-:- |
13.04.2024
17:00
|
SG Bruchköbel:Rodg/N. -Roden II |
-:- |
13.04.2024
17:00
|
SV Fischborn:Dreieich II |
-:- |
13.04.2024
18:00
|
HSG Preagberg:SG Dietesheim/M |
-:- |