09.09.2023
20:00
|
TV Idstein:Oberursel II |
28:20
|
10.09.2023
13:30
|
Niederh/Sulz. :Dotzheim/Schier. |
19:17
|
10.09.2023
14:00
|
SV B. Camberg:FTG Frankfurt |
14:22
|
10.09.2023
18:00
|
Hochheim/W. :TG Eltville |
19:23
|
10.09.2023
18:00
|
SG Anspach:Sindlingen/Z. |
15:19
|
16.09.2023
15:00
|
FTG Frankfurt:SG Anspach |
27:18
|
16.09.2023
15:30
|
Dotzheim/Schier. :TuS Kriftel II |
26:18
|
16.09.2023
15:30
|
Oberursel II:Hochheim/W. |
36:17
|
16.09.2023
16:30
|
TG Eltville:Niederh/Sulz. |
17:17
|
17.09.2023
14:00
|
Nordenstadt:Ein. Frankfurt |
29:24
|
17.09.2023
15:30
|
Sindlingen/Z. :TV Idstein |
22:22
|
23.09.2023
17:00
|
Ein. Frankfurt:Dotzheim/Schier. |
24:24
|
23.09.2023
20:00
|
TuS Kriftel II:TG Eltville |
27:24
|
24.09.2023
13:45
|
SV B. Camberg:Nordenstadt |
20:34
|
24.09.2023
17:30
|
Niederh/Sulz. :Oberursel II |
23:25
|
24.09.2023
18:00
|
Hochheim/W. :Sindlingen/Z. |
27:32
|
30.09.2023
16:30
|
TG Eltville:Ein. Frankfurt |
24:40
|
30.09.2023
18:00
|
Dotzheim/Schier. :SV B. Camberg |
34:20
|
30.09.2023
18:00
|
Sindlingen/Z. :Niederh/Sulz. |
18:13
|
30.09.2023
19:15
|
TV Idstein:Hochheim/W. |
24:15
|
01.10.2023
16:00
|
Oberursel II:TuS Kriftel II |
34:20
|
03.10.2023
13:00
|
SV B. Camberg:TG Eltville |
23:27
|
05.10.2023
20:30
|
SG Anspach:TV Idstein |
12:23
|
07.10.2023
10:15
|
FTG Frankfurt:Dotzheim/Schier. |
30:23
|
07.10.2023
18:00
|
Ein. Frankfurt:Oberursel II |
36:24
|
07.10.2023
19:30
|
TuS Kriftel II:Sindlingen/Z. |
29:23
|
08.10.2023
15:30
|
Niederh/Sulz. :TV Idstein |
15:26
|
10.10.2023
19:15
|
Nordenstadt:FTG Frankfurt |
30:23
|
14.10.2023
16:30
|
TG Eltville:FTG Frankfurt |
23:16
|
15.10.2023
14:00
|
Nordenstadt:SG Anspach |
35:21
|
15.10.2023
15:00
|
Oberursel II:SV B. Camberg |
35:22
|
15.10.2023
16:00
|
Sindlingen/Z. :Ein. Frankfurt |
22:27
|
15.10.2023
18:00
|
Hochheim/W. :Niederh/Sulz. |
21:25
|
21.10.2023
16:00
|
FTG Frankfurt:Oberursel II |
33:21
|
21.10.2023
16:00
|
Ein. Frankfurt:TV Idstein |
25:31
|
21.10.2023
16:00
|
Nordenstadt:Dotzheim/Schier. |
31:26
|
22.10.2023
14:00
|
SV B. Camberg:Sindlingen/Z. |
25:21
|
22.10.2023
17:00
|
SG Anspach:Niederh/Sulz. |
23:21
|
22.10.2023
18:00
|
TuS Kriftel II:Hochheim/W. |
25:25
|
29.10.2023
17:00
|
SG Anspach:Hochheim/W. |
30:21
|
02.11.2023
20:30
|
TuS Kriftel II:Nordenstadt |
21:22
|
04.11.2023
16:00
|
Sindlingen/Z. :FTG Frankfurt |
14:27
|
04.11.2023
16:30
|
TG Eltville:Nordenstadt |
28:34
|
04.11.2023
19:15
|
TV Idstein:SV B. Camberg |
25:10
|
05.11.2023
15:30
|
Niederh/Sulz. :TuS Kriftel II |
21:22
|
05.11.2023
18:00
|
Dotzheim/Schier. :SG Anspach |
32:18
|
07.11.2023
20:00
|
Hochheim/W. :Ein. Frankfurt |
27:32
|
11.11.2023
15:30
|
Dotzheim/Schier. :TG Eltville |
27:23
|
11.11.2023
16:30
|
SG Anspach:TuS Kriftel II |
25:25
|
12.11.2023
14:50
|
SV B. Camberg:Hochheim/W. |
24:27
|
12.11.2023
16:00
|
FTG Frankfurt:TV Idstein |
21:27
|
12.11.2023
18:00
|
Nordenstadt:Oberursel II |
37:27
|
12.11.2023
18:00
|
Ein. Frankfurt:Niederh/Sulz. |
23:21
|
18.11.2023
17:30
|
Oberursel II:Dotzheim/Schier. |
26:30
|
18.11.2023
20:00
|
TuS Kriftel II:Ein. Frankfurt |
25:31
|
19.11.2023
15:30
|
Niederh/Sulz. :SV B. Camberg |
25:18
|
19.11.2023
18:00
|
Hochheim/W. :FTG Frankfurt |
22:25
|
19.11.2023
18:00
|
Sindlingen/Z. :Nordenstadt |
29:39
|
20.11.2023
20:00
|
TV Idstein:TuS Kriftel II |
22:22
|
25.11.2023
15:30
|
Dotzheim/Schier. :Sindlingen/Z. |
29:13
|
25.11.2023
16:15
|
FTG Frankfurt:Niederh/Sulz. |
27:27
|
25.11.2023
16:30
|
TG Eltville:Oberursel II |
28:28
|
26.11.2023
14:10
|
SV B. Camberg:TuS Kriftel II |
20:26
|
26.11.2023
16:00
|
Nordenstadt:TV Idstein |
31:25
|
26.11.2023
16:00
|
Ein. Frankfurt:SG Anspach |
1:0
|
01.12.2023
19:00
|
TV Idstein:Dotzheim/Schier. |
24:19
|
02.12.2023
18:00
|
Ein. Frankfurt:SV B. Camberg |
1:0
|
03.12.2023
16:00
|
TuS Kriftel II:FTG Frankfurt |
26:26
|
03.12.2023
17:00
|
SG Anspach:Oberursel II |
26:25
|
03.12.2023
18:00
|
Hochheim/W. :Nordenstadt |
23:33
|
03.12.2023
18:00
|
Sindlingen/Z. :TG Eltville |
0:1
|
09.12.2023
16:00
|
SG Anspach:SV B. Camberg |
4:7
|
09.12.2023
16:30
|
TG Eltville:TV Idstein |
26:33
|
10.12.2023
16:00
|
Oberursel II:Sindlingen/Z. |
32:23
|
10.12.2023
16:00
|
FTG Frankfurt:Ein. Frankfurt |
15:27
|
10.12.2023
18:00
|
Hochheim/W. :Dotzheim/Schier. |
20:17
|
17.12.2023
15:00
|
Hochheim/W. :Oberursel II |
22:28
|
17.12.2023
16:00
|
Nordenstadt:Niederh/Sulz. |
29:27
|
16.01.2024
20:00
|
TG Eltville:SG Anspach |
32:24
|
19.01.2024
19:45
|
SV B. Camberg:SG Anspach |
33:35
|
21.01.2024
12:00
|
Nordenstadt:TuS Kriftel II |
25:25
|
21.01.2024
12:30
|
TG Eltville:Hochheim/W. |
19:20
|
21.01.2024
14:00
|
Oberursel II:TV Idstein |
25:32
|
21.01.2024
15:30
|
Dotzheim/Schier. :Niederh/Sulz. |
18:22
|
21.01.2024
16:00
|
Sindlingen/Z. :SG Anspach |
24:24
|
21.01.2024
16:00
|
FTG Frankfurt:SV B. Camberg |
29:16
|
27.01.2024
16:00
|
Ein. Frankfurt:Nordenstadt |
26:30
|
27.01.2024
18:00
|
TuS Kriftel II:Dotzheim/Schier. |
25:19
|
28.01.2024
15:00
|
SG Anspach:FTG Frankfurt |
20:17
|
28.01.2024
17:00
|
TV Idstein:Sindlingen/Z. |
31:14
|
03.02.2024
16:30
|
TG Eltville:TuS Kriftel II |
23:27
|
03.02.2024
17:30
|
Oberursel II:Niederh/Sulz. |
27:24
|
03.02.2024
18:00
|
Dotzheim/Schier. :Ein. Frankfurt |
18:25
|
03.02.2024
19:15
|
TV Idstein:SG Anspach |
29:21
|
03.02.2024
20:00
|
Nordenstadt:SV B. Camberg |
29:20
|
04.02.2024
16:00
|
Sindlingen/Z. :Hochheim/W. |
24:14
|
17.02.2024
16:00
|
FTG Frankfurt:Nordenstadt |
23:25
|
17.02.2024
20:00
|
Ein. Frankfurt:TG Eltville |
26:16
|
18.02.2024
15:00
|
SV B. Camberg:Dotzheim/Schier. |
19:27
|
18.02.2024
15:30
|
Niederh/Sulz. :Sindlingen/Z. |
25:25
|
18.02.2024
16:00
|
TuS Kriftel II:Oberursel II |
28:16
|
18.02.2024
18:00
|
Hochheim/W. :TV Idstein |
20:35
|
24.02.2024
16:00
|
Dotzheim/Schier. :FTG Frankfurt |
19:20
|
24.02.2024
16:30
|
TG Eltville:SV B. Camberg |
37:18
|
24.02.2024
19:15
|
TV Idstein:Niederh/Sulz. |
23:21
|
25.02.2024
16:00
|
Sindlingen/Z. :TuS Kriftel II |
17:25
|
25.02.2024
17:00
|
Oberursel II:Ein. Frankfurt |
28:30
|
29.02.2024
20:00
|
Niederh/Sulz. :TG Eltville |
28:33
|
03.03.2024
18:00
|
Hochheim/W. :SG Anspach |
30:18
|
09.03.2024
15:00
|
Ein. Frankfurt:Sindlingen/Z. |
26:25
|
09.03.2024
16:00
|
FTG Frankfurt:TG Eltville |
22:22
|
09.03.2024
16:30
|
SG Anspach:Nordenstadt |
13:29
|
10.03.2024
14:00
|
SV B. Camberg:Oberursel II |
22:32
|
10.03.2024
15:30
|
Niederh/Sulz. :Hochheim/W. |
21:21
|
10.03.2024
18:00
|
TuS Kriftel II:TV Idstein |
25:25
|
16.03.2024
15:00
|
Oberursel II:FTG Frankfurt |
25:23
|
16.03.2024
16:00
|
Dotzheim/Schier. :Nordenstadt |
27:37
|
16.03.2024
19:15
|
TV Idstein:Ein. Frankfurt |
28:20
|
17.03.2024
15:30
|
Niederh/Sulz. :SG Anspach |
28:17
|
17.03.2024
18:00
|
Hochheim/W. :TuS Kriftel II |
18:36
|
17.03.2024
18:15
|
Sindlingen/Z. :SV B. Camberg |
33:23
|
23.03.2024
16:00
|
FTG Frankfurt:Sindlingen/Z. |
27:23
|
23.03.2024
16:00
|
Ein. Frankfurt:Hochheim/W. |
31:23
|
24.03.2024
14:00
|
TuS Kriftel II:Niederh/Sulz. |
27:18
|
24.03.2024
14:00
|
SV B. Camberg:TV Idstein |
19:34
|
24.03.2024
16:00
|
Nordenstadt:TG Eltville |
32:19
|
24.03.2024
17:00
|
SG Anspach:Dotzheim/Schier. |
22:27
|
13.04.2024
14:00
|
TuS Kriftel II:SG Anspach |
1:0
|
13.04.2024
15:30
|
Oberursel II:Nordenstadt |
18:28
|
13.04.2024
16:30
|
TG Eltville:Dotzheim/Schier. |
25:26
|
13.04.2024
17:30
|
Hochheim/W. :SV B. Camberg |
27:20
|
13.04.2024
19:15
|
TV Idstein:FTG Frankfurt |
23:9
|
14.04.2024
15:30
|
Niederh/Sulz. :Ein. Frankfurt |
30:28
|
16.04.2024
20:30
|
SG Anspach:SV B. Camberg |
29:33
|
20.04.2024
14:00
|
Ein. Frankfurt:TuS Kriftel II |
26:35
|
20.04.2024
15:30
|
Dotzheim/Schier. :Oberursel II |
19:22
|
20.04.2024
16:00
|
FTG Frankfurt:Hochheim/W. |
25:26
|
21.04.2024
14:00
|
SV B. Camberg:Niederh/Sulz. |
28:37
|
21.04.2024
16:00
|
Nordenstadt:Sindlingen/Z. |
20:29
|
21.04.2024
17:30
|
SG Anspach:TG Eltville |
16:25
|
27.04.2024
15:30
|
Oberursel II:TG Eltville |
-:- |
27.04.2024
19:15
|
TV Idstein:Nordenstadt |
-:- |
28.04.2024
15:30
|
Niederh/Sulz. :FTG Frankfurt |
-:- |
28.04.2024
16:00
|
Sindlingen/Z. :Dotzheim/Schier. |
-:- |
28.04.2024
17:00
|
SG Anspach:Ein. Frankfurt |
-:- |
28.04.2024
18:00
|
TuS Kriftel II:SV B. Camberg |
-:- |
04.05.2024
15:30
|
Dotzheim/Schier. :TV Idstein |
-:- |
04.05.2024
15:30
|
Oberursel II:SG Anspach |
-:- |
04.05.2024
16:00
|
FTG Frankfurt:TuS Kriftel II |
-:- |
04.05.2024
16:30
|
TG Eltville:Sindlingen/Z. |
-:- |
04.05.2024
18:00
|
Nordenstadt:Hochheim/W. |
-:- |
05.05.2024
14:00
|
SV B. Camberg:Ein. Frankfurt |
-:- |
11.05.2024
16:00
|
Sindlingen/Z. :Oberursel II |
-:- |
11.05.2024
17:00
|
Dotzheim/Schier. :Hochheim/W. |
-:- |
11.05.2024
18:00
|
Ein. Frankfurt:FTG Frankfurt |
-:- |
12.05.2024
15:30
|
Niederh/Sulz. :Nordenstadt |
-:- |
12.05.2024
16:00
|
TV Idstein:TG Eltville |
-:- |