16.09.2023
16:00
|
Waldgirmes II:TV Bommersheim |
2:3
|
16.09.2023
19:00
|
Ober-Roden:TuS Kriftel III |
3:0
|
16.09.2023
19:00
|
Hünfelder SV:E. Wiesbaden |
3:1
|
16.09.2023
20:00
|
TV Biedenkopf:TG Naurod |
3:0
|
17.09.2023
12:00
|
SG Rodheim II:Orplid DA |
3:1
|
23.09.2023
14:00
|
TG Naurod:SG Rodheim II |
2:3
|
23.09.2023
16:00
|
TuS Kriftel III:Hünfelder SV |
1:3
|
23.09.2023
18:00
|
Orplid DA:Ober-Roden |
0:3
|
23.09.2023
19:00
|
E. Wiesbaden:Waldgirmes II |
1:3
|
23.09.2023
20:00
|
TV Bommersheim:TV Biedenkopf |
1:3
|
30.09.2023
19:00
|
Ober-Roden:TG Naurod |
3:0
|
01.10.2023
12:00
|
Waldgirmes II:TuS Kriftel III |
3:2
|
01.10.2023
12:00
|
SG Rodheim II:TV Biedenkopf |
3:0
|
01.10.2023
16:00
|
E. Wiesbaden:TV Bommersheim |
3:2
|
01.10.2023
16:00
|
Hünfelder SV:Orplid DA |
3:0
|
07.10.2023
20:00
|
TV Biedenkopf:Ober-Roden |
2:3
|
08.10.2023
15:00
|
TG Naurod:Hünfelder SV |
3:2
|
08.10.2023
15:00
|
Orplid DA:Waldgirmes II |
3:1
|
08.10.2023
16:00
|
TV Bommersheim:SG Rodheim II |
3:2
|
08.10.2023
16:00
|
TuS Kriftel III:E. Wiesbaden |
3:2
|
14.10.2023
20:00
|
Waldgirmes II:TG Naurod |
3:1
|
15.10.2023
16:00
|
TuS Kriftel III:TV Bommersheim |
3:1
|
15.10.2023
16:00
|
E. Wiesbaden:Orplid DA |
3:2
|
15.10.2023
16:00
|
Ober-Roden:SG Rodheim II |
3:1
|
15.10.2023
16:00
|
Hünfelder SV:TV Biedenkopf |
3:2
|
28.10.2023
16:00
|
SG Rodheim II:Hünfelder SV |
2:3
|
28.10.2023
18:00
|
Orplid DA:TuS Kriftel III |
3:2
|
28.10.2023
19:00
|
TG Naurod:E. Wiesbaden |
0:3
|
29.10.2023
16:00
|
TV Bommersheim:Ober-Roden |
1:3
|
29.10.2023
16:00
|
TV Biedenkopf:Waldgirmes II |
3:2
|
05.11.2023
16:00
|
Ober-Roden:Orplid DA |
3:1
|
11.11.2023
16:00
|
Waldgirmes II:SG Rodheim II |
3:1
|
11.11.2023
19:00
|
E. Wiesbaden:TV Biedenkopf |
3:1
|
12.11.2023
12:00
|
TuS Kriftel III:TG Naurod |
3:1
|
12.11.2023
14:00
|
Orplid DA:TV Bommersheim |
3:1
|
18.11.2023
16:00
|
SG Rodheim II:E. Wiesbaden |
2:3
|
18.11.2023
19:00
|
Ober-Roden:Waldgirmes II |
3:0
|
18.11.2023
20:00
|
TV Biedenkopf:TuS Kriftel III |
2:3
|
19.11.2023
15:00
|
TG Naurod:Orplid DA |
1:3
|
19.11.2023
16:00
|
Hünfelder SV:TV Bommersheim |
3:1
|
25.11.2023
19:00
|
Orplid DA:TV Biedenkopf |
3:1
|
25.11.2023
20:00
|
Waldgirmes II:Hünfelder SV |
3:1
|
25.11.2023
20:00
|
TV Bommersheim:TG Naurod |
3:0
|
26.11.2023
16:00
|
E. Wiesbaden:Ober-Roden |
3:2
|
26.11.2023
16:00
|
TuS Kriftel III:SG Rodheim II |
3:0
|
02.12.2023
19:00
|
Hünfelder SV:Ober-Roden |
0:3
|
09.12.2023
18:00
|
Orplid DA:SG Rodheim II |
2:3
|
09.12.2023
19:00
|
E. Wiesbaden:Hünfelder SV |
3:0
|
09.12.2023
19:00
|
TG Naurod:TV Biedenkopf |
1:3
|
09.12.2023
20:00
|
TuS Kriftel III:Ober-Roden |
3:2
|
10.12.2023
16:00
|
TV Bommersheim:Waldgirmes II |
3:1
|
16.12.2023
16:00
|
Waldgirmes II:E. Wiesbaden |
1:3
|
16.12.2023
18:00
|
SG Rodheim II:TG Naurod |
2:3
|
16.12.2023
19:00
|
Hünfelder SV:TuS Kriftel III |
3:0
|
16.12.2023
20:00
|
TV Biedenkopf:TV Bommersheim |
3:2
|
13.01.2024
18:00
|
Orplid DA:Hünfelder SV |
3:1
|
13.01.2024
20:00
|
TV Bommersheim:E. Wiesbaden |
3:2
|
13.01.2024
20:00
|
TG Naurod:Ober-Roden |
1:3
|
14.01.2024
16:00
|
TV Biedenkopf:SG Rodheim II |
3:2
|
20.01.2024
16:00
|
SG Rodheim II:TV Bommersheim |
2:3
|
21.01.2024
13:00
|
E. Wiesbaden:TuS Kriftel III |
3:2
|
21.01.2024
16:00
|
Hünfelder SV:TG Naurod |
3:2
|
21.01.2024
16:00
|
Ober-Roden:TV Biedenkopf |
3:1
|
21.01.2024
16:00
|
Waldgirmes II:Orplid DA |
3:1
|
27.01.2024
15:00
|
Orplid DA:E. Wiesbaden |
1:3
|
27.01.2024
16:00
|
SG Rodheim II:Ober-Roden |
3:0
|
27.01.2024
19:00
|
TG Naurod:Waldgirmes II |
1:3
|
27.01.2024
20:00
|
TV Bommersheim:TuS Kriftel III |
2:3
|
27.01.2024
20:00
|
TV Biedenkopf:Hünfelder SV |
3:1
|
03.02.2024
19:00
|
Ober-Roden:TV Bommersheim |
2:3
|
03.02.2024
20:00
|
E. Wiesbaden:TG Naurod |
3:0
|
04.02.2024
16:00
|
Hünfelder SV:SG Rodheim II |
1:3
|
04.02.2024
16:00
|
TuS Kriftel III:Orplid DA |
3:1
|
04.02.2024
16:00
|
Waldgirmes II:TV Biedenkopf |
2:3
|
17.02.2024
15:30
|
SG Rodheim II:Waldgirmes II |
0:3
|
17.02.2024
19:00
|
Ober-Roden:Hünfelder SV |
3:0
|
17.02.2024
19:00
|
TG Naurod:TuS Kriftel III |
0:3
|
17.02.2024
20:00
|
TV Bommersheim:Orplid DA |
1:3
|
18.02.2024
16:00
|
TV Biedenkopf:E. Wiesbaden |
0:3
|
24.02.2024
16:00
|
TuS Kriftel III:TV Biedenkopf |
3:0
|
24.02.2024
18:00
|
Orplid DA:TG Naurod |
3:0
|
24.02.2024
19:00
|
E. Wiesbaden:SG Rodheim II |
3:0
|
24.02.2024
20:00
|
TV Bommersheim:Hünfelder SV |
3:0
|
24.02.2024
20:00
|
Waldgirmes II:Ober-Roden |
3:0
|
09.03.2024
16:00
|
TuS Kriftel III:Waldgirmes II |
3:1
|
16.03.2024
16:00
|
SG Rodheim II:TuS Kriftel III |
3:1
|
16.03.2024
19:00
|
Hünfelder SV:Waldgirmes II |
1:3
|
16.03.2024
19:00
|
Ober-Roden:E. Wiesbaden |
3:1
|
16.03.2024
20:00
|
TV Biedenkopf:Orplid DA |
3:2
|
17.03.2024
17:00
|
TG Naurod:TV Bommersheim |
0:3
|